Makara Bungalow Bodrum

209
Makara Bungalow
Makara Bungalow

Makara Bungalow Otel ve Restaurant

Makara Bungalow
Makara Bungalow

Kapısını misafirlerine 2015’de açan ma’Kara Bungalow, sanki dün başlamışcasına büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılıyor konuklarını. Konum itibariyle Bodrum Yalı Çiftlik’te görebileceğiniz en güzel manzaralardan birine sahip. Gökova körfezine açılan ilk kapıda konuklarının konforuna öncelik vererek hazırlanmış odaları Bungalow’un dünden bugüne öyküsünü yansıtan şık detaylarla bezenmiştür.

Makara Bungalow
Makara Bungalow

Geleneksel Türk misafirliği anlayışıyla, konuklarını evlerine uğurlarken yüzlerindeki gülümsemeyi görebilmektir tek hedef……

Doyumsuz manzara, zarif tasarım…

Makara Bungalow
Makara Bungalow

Geniş bir alana yayılmış asırlık zeytin ağaçların içerisinde Bungalow larımız doğayla iç içe olmak isteyenlerin hep ilk tercihi olmuştur. Maksimum üç yetişkine kadar konaklama imkânı veren 30 m2’lik odalar tatilinizi rahat ve konforlu geçirmeniz için dizayn edildi. Bahçenin içinde kuş cıvıltıları ve dalga sesi eşliğinde kusursuz bir tatil imkanı sunuyor. Beyaz ve yeşilin zarif uyumuyla harmanlanan odalarda Split Klima, Tv, Telefon, Mini Bar gibi ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

Enfes tatlar ma’Kara’da…

Makara Bungalow
Makara Bungalow

ma’Kara’da özel tatlara ulaşabileceğiniz restoran da, tatilinize lezzet dolu bir deneyim ekleyecek… Ege ve Akdeniz mutfaklarının en güzel örneklerini sunan restoranımızda yanında bir de en taze deniz ürünlerini sunan balık restoranı hizmetinizde olacak… Keyifli müziklerin eşlik ettiği restoranlarda enfes lezzetler denizin müthiş manzarası ile birleşince hafızalarınızda iz bırakacak. Gelmeden bir gün önce rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın.

Kahvaltı
Muhteşem deniz manzarası eşliğinde, sizin için her ayrıntısı düşünülmüş, güne zinde ve enerjik başlamanızı sağlayacak serpme köy kahvaltısı hizmeti sunulmaktadır.

Ücretsiz Wi-Fi
Restaurantımızda ücretsiz kablosuz internet hizmetimiz vardır.

Makara Bungalow
Makara Bungalow

Ücretsiz Otopark
Otelimizde konaklayan ve restaurantımıza gelen misafirlerimiz için ücretsiz olarak otopark hizmetimiz mevcuttur.

Rezervasyon ve Bilgi için : +90 533 574 4161
Adresimiz : Yalı mah. Yalı Küme Evleri No:22/1 Bodrum Muğla / TR