Azka Otel

272
AZKA OTEL

Ege bölgesinin incisi olan Bodrumda Bardakçı koyunda yer alan AZKA OTEL denize sıfır konumu şehir merkezine sadece 1.5 km uzaklıkta bulunan Bodrum yarımadasının en seçkin otelidir.

Çevre güzelliklerine dokunulmadan inşa edilen AZKA OTEL 1991’den bu yana 4 mevsim 12 ay boyunca misafirlerine hizmet vermektedir. Otelin olağanüstü sahili, tatlı su dolu 2 adet açık, 1 adet kapalı havuzu ve 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır.

Otelde ödeme için Visa, Master.Euro kredi kartları ve tüm mevcut para birimleri geçerlidir. Bodrum merkeze 1.5 km. uzaklıkta bulunan ve Bodrum yarım adasının eşsiz köşelerinden biri olan Bardakçı Koyu’nda huzurlu bir ortamda 5 yıldızlı OTEL AZKA , özlediğiniz tatil keyfini 4 mevsim sizlere yaşatmaya hazırdır.

Azka Otel’de yemek damağa değil ruha da seslenir. Açık büfe sabah ve akşam yemeklerinin servis edildiği ana restauranta ilave olarak gün boyunca açık olan Snack Bar plaj kenarında hizmet vermektedir.

0 – 6 yaş çocuk : ücretsiz
7 – 12 yaş çocuk :%50

Çocuk indirimleri iki büyükle beraber konaklayan yalnızca bir çocuk için geçerlidir.

Misafirl konaklamaları süresince kapalı ısıtmalı Yüzme Havuzu, Jakuzi, Fitness Center, Hamam ve Saunadan ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Adres : AZKA OTEL – Bardakçı Koyu Bodrum / TÜRKİYE
Tel : +90 252 316 89 92 (pbx)
Faks : +90 252 316 82 14