bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

TANGO

BODRUM TANGO RESTAURANTBodrum Tango Tangonun dramatik duygusu, dans sırasında cok zengin doğaçlama fırsatları yaratması, dansın özünde aşk ve melankoli tutkusunun yatmasından ileri gelmektedir.

Mekan Gurme TANGO da aynı romantizm coşkusunu mekanın atmosferine yansıtıp, yaratıcı ve doğaçlama lezzetleri ile de oluşturduğu mönüsü ile Bodrum Marina karşısında sizlere hizmet vermektedir...

Bodrum Marina’nın tam karşısındaki eski bir Bodrum evinde yer alan Tango Arjantin, misafirlerine Arjantin mutfağının en lezzetli örneklerini sunuyor.

Mekan sahibi Kazım Ak’ın özel ihtimam göstererek dekore ettiği 150-200 kişinin yemek yiyebileceği restorandaki antika eşyalar, el yapımı Toskana seramiği kocaman tabaklar, özel içki şişeleri ve heykeller hemen dikkatinizi çekiyor.

Dekorasyonunda kırmızı rengin hakim olduğu mekanın önüne gelir gelmez cazibesine kapıldığınız atmosferinde yemek yemek tam bir zevk işi haline geliyor. Usulüne uygun olarak dinlendirilmiş etler, kurutulmuş etler, T-bone steakler restoranın müdavimlerinin tutkusu haline gelen spesiyallerin arasında yer alıyor.

Oasis Alışveriş Merkezi’ndeki şubesiyle de büyüyerek damak zevkine düşkün olanlara hizmet vermeye devam eden Tango Arjantin’in menüsünde et çeşitlerinin yanı sıra birbirinden lezzetli salatalar, özel taş pizza fırınında pişirilen pizzalar, ıstakoz, karavida gibi deniz kabukluları dahil deniz mahsulleri de yer alıyor.

Şarap konusunda ise fazlasıyla alternatif sunulan mekanın içinde bir de şarap mahzeni bulunuyor.

Tango Restaurant
Eskiçeşme Mah. Neyzen Teyfik Cad. No:228 BODRUM
Tel : 0 252 316 08 98
Gsm :0 544 247 75 15