bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

MARİNA YACHT CLUB

MARİNA YACHT CLUBMarina Yacht Club Bodrum Marina Yacht Club Bodrum'un en istikrarlı ve 12 ay hizmet veren ender işletmelerinden birisi.

Bodrum Milta Marina'nın girişinde konumlanmış olan mekan, şehir merkezinde olması nedeniyle kolay ulaşım imkanı sağlamakla birlikte, Bodrum'un genel havasından farklı atmosferiyle misafirlerini buluşturmakta.

Misafir portföyü marinada konumlanmış yat sahiplerinden, kişisel zevkleri gelişmiş Bodrum severlere kadar geniş bir yelpazeye sahip. Kaliteli müzik eşliğinde hoş sohbetlerin vazgeçilmez eğlence aracı olduğunu bilen, kaliteli ürün ve hizmetten yararlanmak isteyenlerin vazgeçilmez buluşma noktası, aynı zamanda yelken sporuna gönül vermiş deniz aşıklarının rutin uğrak mekanı olmuştur.

{gallery}restaurant/marina-yat{/gallery}

Mekanın dikkat çekici dekorasyonunun altında ADA Yapı'nın imzası var. Ali Somer ve Cengiz Kurt'un farklı bölümlerdeki etkileyici çalışması birbirlerine uyum sağlayan değişik mekanlar ortaya çıkarmış. Buna Marina'nın büyülü atmosferi de eklenince kendinizi özel bir dünyaya adım atmış buluyorsunuz.

Üç restoran ve dört barıyla 1800 m²'ye yayılmış kompleks Bodrum'un en gözde mekanı olma iddiasını taşımaktadır. Açıldığı günden bu bugüne kadar hizmette ödün vermeden hedeflerinin üzerine çıkmayı başararak, yaz aylarında günde 1000-1500 kişi ağırlayarak senede 300.000 kişi kapasiteye ulaşmaktadır. Sabah kahvaltısıyla başlayan servis gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmekte. Günün her saatinde kaliteli bir mekan ve buluşma noktası arayışı içinde olanların müdavimi olduğu mekan aynı zamanda B.A.Y.K'ın (Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü) lokali olarak da işlev görmektedir.

Marina Yacht Club Bodrum Barlar

Marina Yacht Club'da dört ayrı bar bulunuyor.

Club Bar, müdavimlerinin gece boyu kalkmadığı ve sohbetlerin bitip tükenmediği en eski bar. Yaz-kış her gece canlı müziğe de sahne oluyor.

Roof Bar, yaz aylarında kale ve marina manzarası eşliğinde özellikle akşamüstü saatlerinde sakin atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor.

La Vela Bar'da ise yemek öncesi içkinizi yudumlayabilir, değişik kokteyller deneyebilirsiniz.

En geniş alana sahip olan Jazz Bar yaz aylarında her gece 23:00'de başlayan Latin ve caz konseptinde canlı müziğe eşlik ediyor.

Marina Yacht Club Bodrum Restaurantlar

Marina Yacht Club, dünya mutfağının seçkin örneklerini misafirlerine sunan üç farklı restoranı bünyesinde barındırmakta.

Bunun yanında geniş tatlı seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin, yemeğinize en tatlı noktayı koymuş olursunuz.

Mekanın lezzet ve sunuşlarıyla dikkat çeken ürünlerinin altında uzun yıllar İstanbul 5 yıldızlı otellerinde hizmet vermiş ve "Aşçılar Milli Takımı"yla ülkemizi temsil ederek uluslararası müsabakalarda, özellikle de tatlı ve pastalarıyla pek çok madalya sahibi olmuş Hasan Hüseyin Erdem'in imzası var.

Cafe La Vela

İtalyan ağırlıklı Akdeniz Mutfağının örneklerini sunmakta. Özellikle buzlu kokteyl eşliğinde odun fırınında pizza, sıcak sandviçler veya "Fırınlanmış Levrek Fileto" denemeye değer.

Club Restaurant

Türk ve dünya mutfağından seçme yemekler sunmakta. "Yacht Club Spesyal Kebap", "Ahtapot Güveç" ve günlük taze balık çeşitleri tavsiyelerimiz arasında.

Roof Marine

Akdeniz mutfağının seçkin örneklerini ve Türk meze çeşitlerini uyum içinde sunan fine-dining restaurant olarak hizmet vermekte.

Eşsiz manzarası da yemeğe ayrı bir tat katmakta. "Kuşkonmazlı Rizotto", "Ispanaklı Dana Madalyon" ve meze çeşitlerini tatmadan ayrılmayın.
--------------------------------------------------------------------------------
A “ must go place” of all seasons…Marina Yacht Club Bodrum

With new voices and faces at Marina Yacht Club where the club soul is never-ending, you will enjoy the quality music you have been longing for…

EVERY MONDAY&TUESDAY NIGHTS

Fatih Erkoç, a doyen of music, and his orchestra, will be at Marina Yacht Club every Monday & Tuesday and you will appreciate their rich repertoire extending over to the 70s, 80s classics and the fabulous instrumental music which will make you live the blues and joy together.

EVERY WEDNESDAY NIGHTS

The legendry orchestra Lokomotif, with their soft rock music will take you to from 70s to 90s all along the summer season every Wednesday. They will be on the stage to make you feel the energy of the past again.

EVERY THURSDAY&FRIDAY NIGHTS
Sibel Tüzün, one of the most successful vocals ,will together with Selen Gülün a leading Turkish jazz pianist and composer of the new generation, prepared a fascinating jazz and musical repertoire for you to enjoy.

EVERY SATURDAY&SUNDAY NIGHTS

And the final surprise of Marina Yacht Club for summer season is musician and actress ‘Zeynep Casalini’ , daughter of singer Ernesto Casalini and actress Deniz Türkali . Being a singer who started singing at the age of 9, she and friends will continue to impress the music lovers with some unforgettable music every Saturday & Sunday throughout the summer season.

Bodrum Marina Yacht Club is always lively and vivid for the locals, Bodrum lovers, sea and sailing lovers…

We hope to make the most of hot and white Bodrum nights together with you…
--------------------------------------------------------------------------------
Marina Yacht Club Bodrum İletişim Bilgisi

Adres : Bodrum Marina, Neyzen Tevfik Caddesi, No:5, Bodrum

Tel.: 0 252 316 12 28 - 0 252 316 12 29