bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

KÖŞEM RESTAURANT

KÖŞEM RESTAURANTKöşem Balık Restaurant Yahşi Ortakent Bodrum Yanınızda hemen bitişiğinizde Ege'in mavi suları, sakin ortamı, muhteşem mezeleri,

tamamen organik olarak arka bahçede yetişen sebze ve meyveleri ile Köşem Balık Restaurant Bodrum'da konuklarını eşsiz bir şekilde ağırlıyor.

Masalarımız her aksam deniz kenarında kumsala atılıyor. Özenle hazırlanmış mezeler, zeytinyağlı yemekler ve balık çeşitlerimiz isteğinize göre servis yapılmaktadır.

{gallery}restaurant/kosem{/gallery}

Restoranımıza bir defa gelmeniz yeterli olacaktır.

Eminiz ki tekrar leziz mezelerimizi, yemeklerimizi ve balıklarımızı yemeye geleceksiniz.

Bodrum'a 10 dk uzaklıkta, Ortakent yalısı Yahşi Sahilinde yer alan Köşem Balık Restaurant denize sıfır konumuyla sizi büyüleyecek.

Ağaçların altında, ayaklarınızı Ege Denizi’nin mavi sularına değdirerek leziz bir balık keyfi yaşayabilirsiniz.

Deniz ürünlerinden yapılan sıcak ve soğuk mezeleri, organik sebzelerden hazırlanmış salataları, zeytinyağlı yemekleri ve balık çeşitleriyle güzel bir yemek yemek isteyenlerin uğrak adreslerinden biri.

Yaz aylarında mutlaka rezervasyon yaptırınız.

Rezervasyon Telefon No : 0 252 348 36 66

Yanınızda hemen bitişiğinizde Ege'in mavi suları, sakin ortamı, muhteşem mezeleri, tamamen organik olarak arka bahçede yetişen sebze ve meyveleri ile Köşem Balık Restaurant Bodrum'da eşi benzeri olmayan bir yer.

Ağaçların altında, ayaklarınızı Ege denizinin mavi sularına değdirerek, Ustamızın leziz balıklarını yemek ve dostlarınızla böyle bir ortamı paylaşmak Bodrum'un unutulamayacak anılarından...

Köşem Balık Restaurant Bodrum'a 10 dk uzaklıkta, Ortakent yalısı Yahşi Sahilinde denize sıfır konumda Ortakent Yahşi Limanın yanında sizi ve misafirlerinizi beklemekte...

ADRES TELEFON
Yalı Mevkii No : 2
Ortakent Yahşi Beldesi
BODRUM
MUĞLA
48400
TÜRKİYE
0 252 348 36 66
0 537 273 16 43