bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

HONG KONG MARİNA RESTAURANT

HONG KONG MARİNA RESTAURANTHong Kong Marina Restaurant Çin yemeklerinin gurme lokantası Türkiye'nin en iyi 10 Çin lokantası arasında sayılan Hong Kong Marina Çin Restaurant'ın işletmecisi Haşim Işık, aynı zamanda Türkiye'ye Çin lokantası kültürünü taşıyan öncü isimlerden.

Hong Kong Marina Çin Restaurant, Ege bölgesinde 1993'ten bu yana başarıyla faaliyet gösteren Olur Limited Şirketi'nin bir kuruluşu.

Dördü Bodrum'da ve bir tanesi İzmir'de olmak üzere Uzakdoğu yemekleri üzerine ihtisaslaşmış bir restoranlar zincirinin halkası. Şirketin sahibi Haşim Işık mesleğin içinden yetişmiş ve 25 yıllık deneyiminin meyvalarını bugün restoranlarının başarılarıyla almakta.

Restoranlarının başarısı için "sürekli yenilenme ve daha iyiye gitmek için ne gerekiyorsa kaçınmamak" diyor Haşim Işık...

Her yıl bir Uzakdoğu seyahati gerçekleştirip yenilikleri doğrudan yerinde takip ediyor, dekorasyon malzemelerini, mutfak malzemelerini hatta müziklerini bizzat kendi seçiyor. Yemeklerde kullanılan sebzelerin bazılarını Türkiye'de yetiştiriyor.

Usta, deneyimli ve sürekli bir kadroyla çalışıyor. Bu durum müşterilere de önemli bir sıcaklık sağlıyor. Hep bakımlı ve temiz bir görünüm içindeki restoranlarda lezzet çok önemli. Bu lezzetin damağınızda bıraktığı tad Hong Kong'u vazgeçilmez kılıyor.

Bodrum'daki bu lezzet zincirinin diğer halkaları; Bitez'de Red Dragon, Gümbet'te ise Red Dragon ve China Town. Herbiri aynı seviyede başarılı ve kaliteli...

Uzakdoğu yemeklerini bir kez tattıktan sonra bu mekânlardan vazgeçemeyeceksiniz.

Hong Kong Marina Restaurant
Neyzen Tevfik Caddesi No:204/A
Tel: (0252) 3168537