bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

BEGONVİL RESTAURANT

BEGONVİL RESTAURANTKendine özgü lezzeti, özgün tatlardan oluşan menüsü ile, Begonvil kapısından içeri girdiğinizde tecrübe kokan bir restorana geldiğinizin garantisini veriyor.

Begonvil Restoran’ın sıcak dekoruna, güler yüzlü personel ve özenle seçilen tatlar da eklenince ortaya son derece keyifli bir atmosfer çıkıyor. Restoran, öğle yemeklerinde ve günün yorgunluğunu atmak isteyenlere nezih bir ortam sunuyor.

Begonvil Restoran’ın damakta bıraktığı lezzetin sırrı, mutfağından geçen tüm malzemenin tamamen doğal ve taze olması. Begonvil mutfağının sebzeleri, Mumcular’ın Kemer köyünde hiç bir kimyasal ve katkı maddesi kullanılmadan yetiştiriliyor.

Begonvil Restoran’ın ekmeği ise, sebzelerin doğallığından ve tazeliğinden geri kalmıyor. Yalıçiftlik’de hünerli bir köy kadınının ellerinde yoğurulan ekmeğin unu da, tamamen doğal olarak yetiştirilen buğday ve arpadan yapılıyor.

Doğallığını pişme aşamasında da kaybetmeyen ekmek, Bodrum’a özgü fırınlarda odun ateşinde pişiriliyor ve bu yolculuk Begonvil Restoran’ın müşterilerinin masasında son buluyor. Gün içerisinde yemekler, sürekli taze sunum amacıyla periyodik olarak yenileniyor.

Begonvil, 2003 yılından günümüze bu özenle hizmet vermeye devam ediyor.

Adres Oasis Alışveriş Merkezi 4. Bölüm Kapı No: 415

Tel: 0252 317 13 66