bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

DENİZHAN

DENİZHANDenizhan Et Lokantası ; Bodrum'da adı hiç eskimeyen, aksine saygınlığı ve kalplerdeki yeri her geçen yıl biraz daha büyüyen bir et lokantası var.

Denizhan. Bu yıl yazlık olarak geniş bir alanı mekâna ekleyen Denizhan'dan, misafirlerinizle gittiğinizde yada önemli bir iş yemeği organizasyonu sonrasında hep memnun ayrılırsınız; yanınızdakilere mahcup olmadan, yediklerinizin tadı damağınızda ve gönlünüzde bir tatlı huzur kalmış olarak.

Etrafında, yanında, yöresinde başka bir restoran olmayan, Denizhan'dan önce burada restoran açmayı kimsenin aklından geçirmediği bu bölgede böylesi bir başarıya nasıl ulaştıklarına şaşarsınız. Denizhan Et Lokantası adeta çölü vahaya çevirmiş, Bodrum'un lezzet klasiğidir.

Denizhan'ın yemekleri moda tabiriyle "Türk mutfağının füzyonu" olarak tanımlanabilir. Doğu mutfağı ama meze ve tava yemeklerinde Ege, Marmara esintileri var. Sebzeleri yetişirdikleri bahçeyi pencereden baktığınızda görebilirsiniz. Ev yapımı turşularını, yemekten önce masanıza gelen lavaş ekmeği ve peynirleri çok beğeneceksiniz. Patlıcanlı kebap, fıstıklı kebap ve tandır ise mönüden bizim seçtiklerimiz. Tatlı olarak künefe yemeden masadan kalkmayın, deriz.

Denizhan Konacık'ta, Bodrum Turgutreis yolu üzerinde, solda. On iki ay açık. Artık gelenlerin tanıdığı bir ekibi olan Denizhan yıllardır Bodrum'un en iyi et lokantası olma başarısını sürdürüyor.

Denizhan Et Lokantası

Turgutreis Yolu Beylik Kırlar Mevkii, Konacık Bodrum Tel: 0 252 363 7674