bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

CHINESE INN

CHINESE INNChinese Inn Restaurant Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi Kare Avlu'da 2003 yılında 12 ay hizmet vermektedir.

Açılışından bugüne 8 yıllık bir zamanda gerek Çinli ustalarının cezbeden lezzetli yemekleri, gerek güler yüzlü personeli ve gerekse modern Çin lokantası dekorunun sergilendiği Chinese Inn, Bodrum Yarımadası’nda yaşayan herkesin ilgi odağı olmuş, sevdikleriyle lezzetli ve huzurlu bir yemek yiyebilmek için ilk adresleri haline gelmiştir.

Chinese Inn'de hizmet verilmeye başladığından bu yana, uygun fiyat polıtikası ile birlikte, herkese uyabilecek çeşitli set menüler oluşturulmuştur.

Örneğin hafif bir jüliyen sebze çorbasıyla başlayıp arkasından taze hazırlanan buharda çin mantısı alabilirsiniz, pekin ördeğini hem aparetifiniz hem de ana yemeginiz olarak sipariş edebilir ve bir kadeh hafif kırmızı şarapla yemeğinizi süsleyebilirsiniz. Her çeşit çin tatlısını alabileceğiniz Chinese Inn'den bir kızarmış dondurma yemeden ayrılırsanız gözünüz arkada kalacaktır.

Ayrıca Chinese Inn, Bodrum'a ilk defa getirdiği bir uygulamayla yılın 12 ayı haftanın 6 günü ( Pazar hariç) 12:00-14:30 saatleri arasında Çin mutfağına özel ürünleri açık büfe olarak müşterilerine sunmaktadır.

Oasis Alışveriş Merkezi 4.Bölüm Kapı No: 406 – 414 Bodrum

Tel: 0252 317 11 16