bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

ARŞİPEL BALIK RESTORAN

ARŞİPEL BALIK RESTORANArşipel Balık Restoran Bitez Bodrum'un klasikleri arasında yer alan Arşipel bu yıl 10. yılını kutluyor.

KEYİFLİ RESTAURANT

KEYİFLİ RESTAURANTKeyifli Restaurant, Bahçe içinde, sevimli, tipik bir Bodrum Restaurant’ı . Turgutreis’e giderken, Gürece’yi geçer geçmez,

BEGONVİL RESTAURANT

BEGONVİL RESTAURANTKendine özgü lezzeti, özgün tatlardan oluşan menüsü ile, Begonvil kapısından içeri girdiğinizde tecrübe kokan bir restorana geldiğinizin garantisini veriyor.

KOCADON RESTAURANT

KOCADON RESTAURANTKocadon Restaurant, Muz ağaçları, palmiyeler ve Ege'nin maviliği... İşte bir Bodrum büyüsü;

BİTEZ RESTAURANTLAR

BİTEZ RESTAURANTLARBodrum'a 8 km uzaklıkta olan Bitez'e minibüsle 15 dakikada, dilerseniz kestirme bir rotayı izleyerek, bir saatlik çok hoş bir yürüyüşle de ulaşabilirsiniz.

KÖFTECİ RAMİZ

KÖFTECİ RAMİZKöfteci Ramiz, Makedonya’dan gelen iki kardeş tarafından 1928 yılında Akhisar’da kuruldu.

BODRUM ZAZU

BODRUM ZAZUZazu Lounge’ a Hoşgeldiniz, Hani derler ya ‘bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır’, işte ZAZU LOUNGE’da ancak yaşayarak tadına varılabilecek bir mekan Bodrum’da.

KÖRFEZ RESTAURANT

KÖRFEZ RESTAURANTKörfez Restaurant'ın tarihi mübadele zamanına (1925-1930'lar) dayanır, Subaşı ailesinin Bodrum'a gelen ilk üyesi Ali Subaşı Girit'de çobanlık yaparmış. Kelle, teneke, lor...

BRONZE RESTAURANT

BRONZE HOTEL RESTAURANTVudi Bronze Hotel Steak House & Bar Gumbet Bodrum Turkey Bodrum Gumbet Sport Center

KÖŞEM RESTAURANT

KÖŞEM RESTAURANTKöşem Balık Restaurant Yahşi Ortakent Bodrum Yanınızda hemen bitişiğinizde Ege'in mavi suları, sakin ortamı, muhteşem mezeleri,

CAPTAIN'S BAR

Captain’s Bar & Grill, Gumbet, Bodrum2011 yılında açılan restaurantımız özel dizaynı, eğitimli personeli ve Bodrum’da bir ilk olan açık mutfağı sayesinde çok kısa zamanda bir fark yarattı.

LİMOON CAFE RESTAURANT

LİMOON CAFE RESTAURANT"Limoon Cafe & Restaurant" Bodrum'un merkezinde Marina'ya 5 dakika yürüyüş mesafesinde nefis lezzetlerle sizleri bekliyor...

CHINESE INN

CHINESE INNChinese Inn Restaurant Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi Kare Avlu'da 2003 yılında 12 ay hizmet vermektedir.

MAÇA KIZI RESTORAN

MAÇA KIZI RESTORAN TÜRKBÜKÜMaça Kızı gelenekseli yenilikçiyle beklenmeyen bir sofistikelikle birleştiriyor. Maça Kızı’nda öğle yemekleri açık büfe şeklinde düzenleniyor.

ÇİMENTEPE RESTAURANT

ÇİMENTEPE RESTAURANTBodrum’un gözde beldesi Yalıkavak’ta lezzet sunan Çimentepe Restaurant, mezelerden deniz ürünlerine, kırmızı etten tatlılara, her damak tadına seslenen bir mekan.

MARİNA YACHT CLUB

MARİNA YACHT CLUBMarina Yacht Club Bodrum Marina Yacht Club Bodrum'un en istikrarlı ve 12 ay hizmet veren ender işletmelerinden birisi.

COOKSHOP BODRUM

COOKSHOP BODRUMBodrum’a yakışan ve en az onun kadar cazibeli bir lezzet durağı Cookshop, Bodrum tutkunları arasında müdavim kitlesi oluşturan seçkin bir mekan burası.

MEMEDOF RESTAURANT

Memedof Balık RestaurantMemedof Balık Restaurant 2001 yılı Mayıs ayında Mehmet - Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı.

DENİZ FENERİ MEYHANESİ

DENİZ FENERİ MEYHANESİDeniz Feneri Meyhane Bodrum, Balıkçılar Sokağı’na konuşlanmış Deniz Feneri de bunlardan biri.

MONALİSA RESTAURANT

MONALİSA RESTAURANT1983'ten Buyana Bodrum'un Turgutreis Beldesinde Siz Değerli Misafirlerine Hizmet Vermeye Devam Eden

DENİZHAN

DENİZHANDenizhan Et Lokantası ; Bodrum'da adı hiç eskimeyen, aksine saygınlığı ve kalplerdeki yeri her geçen yıl biraz daha büyüyen bir et lokantası var.

NEW SEASON RESTAURANT

NEW SEASON RESTAURANTNew Season Restaurant Bitez new season restaurant, yeni sezonda, yeni lezzetler ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. new season la

FENERCİ BALIK

GÜMÜŞLÜK RAKI BALIKGümüşlük Rakı Balık Restaurant Fenerci Gümüşlük Bodrum Sessizliğin gölgesinde doğa ile içiçe Gümüşlük.

PALAVRA RASTAURANT

PALAVRA RASTAURANTAyaklarınızın altında Ege'in mavi suları, sakin ortamı, muhteşem mezeleri, tamamen organik olarak arka bahçede yetişen sebze ve meyveleri ile Palavra Balık Restaurant Bodrum'da eşi benzeri olmayan bir yer.

GEMİBAŞI RESTAURANT

GEMİBAŞI RESTAURANTBodrum'un en iyi ve en köklü balık restaurantlarından birisi olan Gemibaşı Bodrum Marina'nın karşısında bulunmaktadır.

RESTAURANTE ESPANOL

RESTAURANTE ESPANOLBodrum Restaurante Español, La Pasión – Bodrum, İspanyol şef Carles eşliğinde hazırlanan zengin menüsü ile gerçek İspanyol mutfağını Bodrum’la buluşturdu.

GÖLTÜRKBÜKÜ RESTAURANTLAR

GÖLTÜRKBÜKÜ RESTAURANTLARGöltürkbükü Restoranlar - Lokantalar, Bodrum, Restaurantlar, Cafeler, Barlar, Gözde Mekanların Telefon Numaraları

SÜNGER PİZZA

SÜNGER PİZZASünger Pizza Bodrum Adı denizci sahibinden kaynaklanan ve Bodrum'un “herzaman aynı kalite ve uygun fiyatlarla hizmet veren

GÜMÜŞ CAFE RESTAURANT

Gümüşcafe Fish Restaurant  Gümüşcafe Fish Restaurant, 1988 yılında kurulan Gümüşcafe 22 yıllık bir tecrübe, bilgi ve çabayla bugüne ulaşmış bir mekân.

TANGO

BODRUM TANGO RESTAURANTBodrum Tango Tangonun dramatik duygusu, dans sırasında cok zengin doğaçlama fırsatları yaratması, dansın özünde aşk ve melankoli tutkusunun yatmasından ileri gelmektedir.

GÜMÜŞLÜK RAKI BALIK

GÜMÜŞLÜK RAKI BALIKGümüşlük Rakı Balık Restaurant Fenerci Gümüşlük Bodrum Sessizliğin gölgesinde doğa ile içiçe Gümüşlük.

TÜRKBÜKÜ ADA SAHİL

TÜRKBÜKÜ ADA SAHİLTürkbükü kıyı şeridinin en güzel köşelerinden birinde sekiz yıldan bu yana mevcudiyetiyle Türkbükü'ne değer katan Ada Sahil, bu yaz

HONG KONG MARİNA RESTAURANT

HONG KONG MARİNA RESTAURANTHong Kong Marina Restaurant Çin yemeklerinin gurme lokantası Türkiye'nin en iyi 10 Çin lokantası arasında sayılan Hong Kong Marina Çin Restaurant'ın işletmecisi Haşim Işık, aynı zamanda Türkiye'ye Çin lokantası kültürünü taşıyan öncü isimlerden.

VONA RESTAURANT

VONA RESTAURANTModern görünümlü ve çevreyle iç içe yemyeşil bir atmosferde, deniz kıyısındaki Vona sabah saat 9'dan itibaren servis vermeye başlıyor..