bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

GÖLTÜRKBÜKÜ PANSİYONLAR

GÖLTÜRKBÜKÜ PANSİYONLARGölköy ve Türkbükü Pansiyonlar Konaklama gölköy, türkbükü, göltürkbükü, pansiyon, pansyon, pansiyonlar,

Konaklama, Gölköy pansiyon, Türkbükü pansiyon, geceleme, ucuz pansiyonlar

GÖLKÖY VE GÖLTÜRKBÜKÜ PANSİYONLAR

Gölköy Baba Pansiyon 357 70 55
Gölköy Erol Pansiyon 357 73 24
Gölköy Mandalya Pansiyon 357 70 42
Gölköy Melek Pansiyon 357 71 26
Gölköy Palmiye Pansiyon 357 70 97
Gölköy Sultan Pansiyon 357 72 60
Gölköy Şeker Pansiyon 357 71 79
Türkbükü Genç Pansiyon 377 50 12
Türkbükü Sevgi Pansiyon 377 50 55

Alan Kodu 252

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.

Bodrum Göltürkbükü otelleri, işte bu mandalina ağaçlarının arasında bulunur. Ekranlarda hep büyük ve lüks oteller görünse de aslında, daha çok butik oteller vardır. Bodrum Göltürkbükü otelleri mandalina ağaçları gibi küçüktür, bu nedenle bahçe aralarında kaybolurlar.
Şöhreti Bodrum'u çoktan aşan Göltürkbükü otelleri, duruşları ve mimarileri ile olduğu kadar, çevreci duruşları ile de önemlidir. Çevreyi bozmadan, ağaçlara ve canlılara dokunmadan otellerini inşa etmişler, sessizlik içinde misafirlerini beklemektedirler.

Göltürkbükü, Bodrum kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil ya da gün geçirmek isteyenlerin kaçış yeri. Sahil yolu yazın trafiğe kapalı. Bütün gün denize girmek ve güneşlenmek için kullanılan Bodrum Göltürkbükü otellerinin denize uzanmış tahta iskeleleri akşam alacakaranlıkla birlikte lokantaya veya bara dönüşüyor. Masa ve sandalyeler diziliyor. İskelelerde mumlar, kumsallardaki dev varillerde ateşler yakılıyor. Genellikle tanıdık yüzler masalarda yerlerini alıyor ve servis başlıyor...

Göltürkbükü otellerinde konaklayabilir, akşam yemekleri için otellerin iskelelerini tercih edebilir, Göltürkbükü otellerinin düzenlediği günübirlik ya da haftalık mavi turlara katılarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Göltürkbükü otellerinde konaklamak isterseniz, yaz sezonunun başından rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor. Hatta plajlarını kullanmak isterseniz bile, gündüz arayıp randevu almalısınız, aksi takdirde kendinize bir şezlong bulmanız zor olacaktır.

Gölköy ve Türkbükü Pansiyonlar Konaklama gölköy, türkbükü, göltürkbükü, pansiyon, pansyon, pansiyonlar, konaklama, gölköy pansiyon, türkbükü pansiyon, geceleme, ucuz