bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

KÜÇÜKBÜK RENT A CAR

KÜÇÜKBÜK RENT A CAROto Transfer servisi tecrübeli personeli ve güvenli araç filosu ile siz değerli müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için Yarımada da kurulmuş genç ve dinamik bir oto kiralama şirketidir.

Bodrum Oto Transfer servisi tecrübeli personeli ve güvenli araç filosu ile siz değerli müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için Bodrum yarımadasında kurulmuş genç ve dinamik bir oto kiralama şirketidir.

Bodrum'da Bodrum Car Transfer olarak; Bodrum havalimanı ve Bodrum yarımadasında adreslerinize ücretsiz araç teslimi yapıyoruz.Ayrıca günlük özel şoförlü geziler ve transferler yapılır.Otomobil, minibüs, motorsiklet kiralama ve havalimanından karşılama yapılır.

{gallery}oto/araba-kiralama{/gallery}

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile Bodrum yarımadasında karşılayan, yaratıcı, ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir.

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe farklılık yaratarak en fazla hizmet veren şirket olmak.

Araba kiralama Bodrum, Rent A Car Bodrum Vip Rent a Car, vip araç kiralama

KÜÇÜKBÜK RENT A CAR

Adres: Küçükbük Gündoğan Bodrum Muğla 48400
Telefon:+ 90 252 387 71 88
GSM : 0 533 245 81 50

web : http://www.kucukbukrentacar.com/

bodrum araç kiralama, oto, araç, araba, vasıta, kiralama, bodrum oto Kiralama, bodrumda kiralık araba, minibüs kiralama, vip araç kiralama, car, rental, rent a car, araÇ