bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

BODRUM RENT

Bodrum Rent 2008 yılında Bodrum da Kurulmuş bir Rent A Car Oto Kiralama Firmasıdır. Bodrum oto Kiralama, Vip Araç Kiralama.Bodrum Rent 2008 yılında Bodrum da Kurulmuş bir Rent A Car Oto Kiralama Firmasıdır. Bodrum oto Kiralama, Vip Araç Kiralama.

Minibüs Kiralama, Van Kiralama, Şoförlü Kiralama, Havaalanı Oto Teslimi, Kiralama.
30 araç filosuyla gerek yerli gerek yabancı Bodrum da Oto Kiralama, Vip Şöförlü Servis Hizmetleri vermektedir...

Bodrum da oto kiralama yapacak olan kişi veya kişiler istedikleri araçları Şirketimizden güvenli bir şekilde kiralayabilirler.

Lüks Araç Kiralama Bodrum MERCEDES VITOBodrum Araç Kiralama Bodrum
Kuruluşumuzdan bu yana devamlı kaliteli ve performanslı lüks araç kiralama konusunda müşteri memnuniyetini sağlamak için devamlı çalışmaktayız.

{gallery}oto/2{/gallery}

Son derece estetik dizayna sahip lüks araç serimiz ile Bodrum ve Bodrum Yarımadasında müşterilerimizin ihtiyaçları karşılamaktayız.

Vip Minübüs Kiralama Bodrum

Son derece ekonomik ve minübüs açısından da zengin olan firmamız talep ve arzularınıza göre istediğiniz bütçelerde ve kapasitelerde bizde mevcuttur. İş hayatınıza yön verebilecek ve aile gezintilerinizde size katkı sağlayacak minübüslerimizle sizlerleyiz. Bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Fiat Albea, Renault Clio, Hyundai Era, Fiat Doblo, Ford Focus, Renault Megane, Hyundai Starex, Mercedes Vito, Fiat Albea Hyundai Starex, Hyundai Era

BODRUM RENT İLETİŞİM BİLGİLERİ

GSM: +90 532 631 73 89
TEL : +90 252 316 70 60
TEL : +90 252 313 81 50

bodrum, araç kiralama, oto, araç, araba, vasıta, kiralama, bodrum oto Kiralama, bodrumda kiralık araba, minibüs kiralama, vip araç kiralama, car, rental, rent a car