bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

VOYAGE TÜRKBÜKÜ

VOYAGE TÜRKBÜKÜVoyage Türkbükü 2010 Yılında Baştan Sona Yenilendi. Mimarisinden sunulan hizmetlere kadar baştan sona yenilenen Voyage Türkbükü'nde misafirler yeni sezonda birçok sürprizle karşılaşacak.

Yenilenme süreciyle birlikte daha geniş ve konforlu şekilde baştan sona değişen odaları ile şık ve modern dizayn edilen Ana, Balık ve Kebabistan a la carte restoranları oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca otelin plaj, havuz ve barlarında yapılan yenilikler de sizi şaşırtacak.

Hayata Eğlence Gerek...

{gallery}oteller/voyage-turkbuku{/gallery}

Tatillerinde eğlenceyi ön planda tutanlar tarafından tercih edilen Voyage Türkbükü, muhteşem Hebil Koyu'nda, masmavi bir denizin yemyeşil doğayla bütünleştiği bir ortamda ziyaretçilerini büyülüyor. Voyage Türkbükü, birçok tesis olanağı ile dinlenmek ve eğlenmek isteyen çocuklu ailelere, ünlü plajlara yakınlığı ve cazip aktiviteleri ile de gençlere hitap ediyor. Mavi bayraklı denize sahip Voyage Türkbükü, konuklarına birçok su sporu aktivitesi yapma imkanı sağlıyor. Tesis ayrıca gündüz aktiviteleri ve akşam müzik aktiviteleri ile gün boyu hizmet veriyor.

İlgi Çekici Bilgiler

Tesis, Türkbükü Hebil Koyu'nda, zengin bir doğa içinde zeytin, karabiber, palmiye ve çam ağaçları arasında bulunuyor. Tesis, Bodrum'un gece hayatının kalbinin attığı Türkbükü Koyu'na ve burada yer alan plajlara yakın konumuyla dikkat çekiyor.

Voyage Türkbükü
Hebil Mevkii,
Göltürkbükü / Bodrum / Muğla
Telefon +90 252 377 54 77
Faks +90 252 377 55 46