bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

VOYAGE TORBA

VOYAGE TORBAVoyage Torba Private ile Ayrıcalıklı Hissedin! Voyage Torba'nın bünyesinde 2010 yaz sezonundan itibaren 12 ay boyunca hizmet vermeye başlayan Voyage Torba Private, ayrıcalıklı konaklama seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Voyage Torba Private misafirleri, Voyage Torba'nın tüm imkanlarından yararlanmalarının yanı sıra yalıtılmış ve lüks bir ortamda konaklama imkanı elde ediyorlar. Voyage Torba'nın hemen karşısında özel bir alanda konumlanmış olan tesis; direkt havuza bağlanmış villalar içerisinde standart ve aile olmak üzere toplam 46 konforlu odası, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kendine özel havuzu, barı ve restoranı ile rüya gibi bir tatil vaat ediyor.

{gallery}oteller/voyage-torba{/gallery}

Unutulmaz Tatiller Voyage Torba'da Yaşanıyor

Voyage Torba ve 12 ay hizmet veren Voyage Torba Private'ın konumlandığı alan; Bodrum kent merkezine 6 km., havaalanına 30 km. mesafede yer alıyor. Ultra her şey dahil sistemiyle çalışan tesis, 52.000 m² alan üzerine kurulu.

Palmiye, okaliptus, zeytin ağaçları ve begonvillerin, Ege'nin derin maviliğiyle buluştuğu bir doğada tatil ayrıcalığı yaşatan Voyage Torba, Bodrum'un ender düz ve büyük alana sahip tatil köylerinden biri olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 2009 sezonundan itibaren yenilenen birçok bölümüyle daha konforlu bir tatil imkanı bulunan Voyage Torba'da huzur ve sükunet bir yanda, Bodrum gecelerinin ışıltısı bir yanda sunuluyor. Bodrum'un gözde koylarından birinde, merkeze yakın ve denize sıfır kıyısı olan nadir tatil köylerinden biri olması da Voyage Torba'nın önemli özelliklerinden biri. Yeşil doğası ve iddialı peyzajıyla da dikkat çeken Voyage Torba, özellikle çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. A la carte restoranlarının fazlalığı, sınırsız yemek seçenekleri, oda tipi çeşitliliği, çocuklar için özel imkanlar sunulması Voyage Torba'yı çocuklu aileler için ideal bir tatil mekanı haline getiriyor.

İlgi Çekici Bilgiler

Bodrum'un yapısı nedeniyle tesisler genelde yokuşlu ve merdivenli iken, Voyage Torba düz bir arazi üzerinde konumlanıyor. Bu özelliği ile, geniş alana yayılmış olan tesis içerisinde ulaşım çok rahat ve çocuklara uygun.

Voyage Torba 1985'te kuruldu. Bu nedenledir ki, senelerdir büyümüş ve korunmakta olan zengin bir botanik yapıya sahip. Geniş çim alanlar, değişik renkli çiçekler, kaktüs bahçesi, büyük okaliptüs ağaçları, iğde ağaçları, limon ağaçları, zeytin ağaçları bulunuyor.

Torba Koyu, hem Bodrum'a yakınlığı hem de küçüklüğü ve sakinliği ile gürültüden izole bir belde. Bodrum'a ulaşım sadece 10 dakika sürüyor. Böylece konuklar hem Bodrum'un küçük bir beldesinde sakin bir tatil geçiriyor, hem de Bodrum eğlencesine yakın oluyorlar.