bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

THE MARMARA HOTELS

THE MARMARA HOTELSThe Marmara Hotels Bodrum da ki Lüks Konaklamalar ; The Marmara Bodrum’un farklı mimarisi ve üstün tasarımı 96 adet deluxe oda ve suitte kendini belli etmektedir.

Bu oda ve suitler toprak tonları ve sürprizli ve farklı dokunuşlarla tamamlanmış, bu şekilde duyuların harekete geçirilmesi hedeflenmiştir. Ferah odaların her birinde içinde rahat oturma grupları bulunan balkon veya teraslar yer almaktadır.

Odaların tümü zarif bir tarzda tasarlanmıştır; odalarda king size yatak ve konuklarımızın oturma alanında gevşemelerini sağlayacak rahat mobilyalar bulunmaktadır.

{gallery}oteller/the-marmara{/gallery}

The Marmara Bodrum’da yer alan 61 odada duyuların canlandırılmasını sağlamak amacıyla toprak tonları ve hafif renkler kullanılmıştır.

Bütün odalarda ince hatlar, tasarımcı elinden çıkma king size yataklar, özenle seçilmiş aksesuvarlar, parke ve taş zemin bulunur. Ara katlar, ferah yaşam alanları, modern banyolar ve eğlence merkezleri The Marmara Bodrum’un farklı dekorasyonunu öne çıkarmaktadır. Odalarda konuklarımızın ihtiyaç duyacağı herşeye yer verilmiştir:

24 saat odaya yemek servisi
24 saat concierge hizmeti
Kablosuz yüksek hızda internet erişimi
Uluslararası aramalar için direkt telefon hattı
Bornoz ve terlik
Çamaşır ve kuru temizleme hizmeti
Klima
Minibar
Kablo TV
Odalarda kasa
Sesli posta
Saç kurutma makinası

Kontak The Marmara Bodrum
The Marmara Bodrum
Yokusbaşı Mahallesi, Suluhasan Cad. No:18 Bodrum Muğla 48400
Phone 90 252 313 81 30
Fax 90 252 313 81 31