bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

MAÇA KIZI OTEL

MAÇAKIZI OTEL TÜRKBÜKÜ BODRUMMaçakızı bir sanat eseri vizyonu taşıyor ve bu vizyon sürekli gelişiyor. Bu sanat eseri çok sayıda tual ve ortamdan oluşmakta ve Maçakızı'nın yaptığı her revizyon kendi içinde bir sanat.

Maçakızı bugün misafirlerini yılların evriminin birikimiyle ağırlıyor. Yamaçta bulunan Göltürkbükü Maçakızı kendi özel koyunda şırıldıyan sulara bakıyor. Büyük şehrin karmaşasından uzakta kendinizi otelin güzelliğinde ve bahçelerin sükumetinde kaybedebilirsiniz.

{gallery}oteller/maca-kizi{/gallery}

Göltürkbükü sadece birkaç adım uzaklıkta ve sakin otel havasına enerjik bir alternatif. Maçakızı taviz vermeyen ayrıntlarıyla ünlüdür ve Maçakızı'nda ayrıntıya verilen bu önemi her odada hissedeceksiniz.

Maçakızı her odanın eşya ve dekorasyonu ayrı ayrı kendi tasarlayıp seçtiği için, her oda benzersiz bir şekilde birbirinden farklı. Oteldeki her öğe sahibesinin zarif zevkinin ifadesi. Sıcak ortamlı sakin bir atmosfer yaratmış.

Mükemmel hizmet kendinizi bir sarayda evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor. 81 oda: 4 villa suit, 12 suit, 65 bahçe ve deniz manzaralı odadan oluşuyor.

Otelin kendine ait iskelesi ve öğle açık büfe yemekleri ile özdeşleşmiş plajı, havuzu, şef Aret Sahakyan'ın önderliğindeki restoranı, butik hamam ve fitness salonu ve serin gecelerde şöminesi, rahat oturma grupları ve kütüphanesi bulunan alternatif köşesi size unutulmaz bir tatil vaat ediyor.

Kesireburnu Mevkii Türkbükü/BODRUM
Tel: +90.252.377 6272