bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

KAPTAN KEMAL APART

KAPTAN KEMAL APART OTELGümbet Barlar sokağına 100metre, denize yalnızca 250 metre uzaklıkta olan otelimiz hem eğlenceyi hem de huzurlu bir sessizliği sunuyor size.

Rahatlıkla 4 kişinin birlikte konaklayabileceği, açık mutfak salon ve bir yatak odasından oluşan apartların hepsinde bahçe ve havuz görünümlü geniş balkonlar bulunmaktadır.

Tv, klima, buzdolabı, mutfak ekipmanları ve oturma gruplarıyla evinizin rahatlığını tatilde de fazlasıyla yaşamanızı sağlayacak şekilde dizayn edilen apartlarımızda konforunuz için gerekli herşey düşünüldü. Apartınızın temizliği ise bize bırakın...

{gallery}oteller/kaptan{/gallery}

Gündüzleri geniş yüzme havuzumuzda Bodrum’un o eşsiz güneşini doyasıya yaşayabilir, güneş yataklarından ücretsiz faydalanabilirsiniz. Otel bünyemizde bulunan aynı zamanda Bodrum'un en iyi restaurantlarından biri olan "Captain's Bar & Grill" den indirimli olarak faydalanabilir, en kaliteli markalarla ve günlük alınan taze ürünlerle hazırlanan Dünya mutfaklarından seçilmiş leziz yemekleri tadabilirsiniz. Kahvaltılı satışların yanısıra isterseniz yarım ve tam pansiyon dahil satışlarımız da bulunmaktadır.

Kaptan Kemal Apart Otel Hakkında

Gümbet merkezde denize 250 mt. mesafedeyiz.
Apartlar 1 yatak odası, 1 açık mutfak salon şeklindedir.
Apartlarda 4 kişi konaklayabilmektedir.
Her apart bahçe ve havuz görünümlü geniş bir balkona sahiptir.
Apartlarda klima, Tv, buzdolabı, her türlü mutfak ekipmanları, oturma grupları,saç kurutma makinası mevcuttur.
Kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.
Havuz, şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olarak hizmetinizdedir.
Restaurantımız ve havuz barımız 24 saat açıktır.
Barbekü geceleri ve çeşitli animasyonlar yapılmaktadır.

Kaptan Kemal Kimdir ?

Bodrumun ilk sünger avcılarından olan Kaptan Kemal, Gelidonya batığı da dahil birçok batık eserin bulunmasında rehberlik yapmıştır. Bodrum Kalesinde yeralan müzelerin açılmasında önemli emekleri bulunan bu eski deniz adamı, 1993 yılında, yerli ve yabancı turistlere gerçek Bodrum’u yaşatmak, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için Kaptan Kemal Apart Otel’i açmıştır. 1999 yılında hayata veda ettikten sonra biz torunları onun anısını yaşatmaya çalışıyoruz.

Gümbet Mah. Lale Sok. No:4
Gümbet / Bodrum / Türkiye
Fax: +90 252 319 3370
Mobil: 05327259345