bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

EDA MOTEL

EDA MOTELBir aile işletmesi olan Eda Motel Restaurant Türkbükü' nde sahilde denize sıfır konumdadır. Motel'de 13 oda bulunmaktadır,

Odaların hepsinde; TV, klima, WC/duş, daimi sıcak su, Açık ve kapalı Restoran. Kablosuz internet, Yarımadanın kuzey kıyısı boyunca uzanan yolun ortalarında, büyük bir koyda kurulu ve alışılagelenlerden daha hoş iki köy vardır: Türkbükü ve Gölköy. Koyun batı yakasında, tepelerin arasına gömülü ve önündeki iki ada ile korunan Türkbükü köyü, balıkçılar için doğal bir sığınaktır. Balıkçılar burada, sahilden denize doğru çıkık pek çok küçük tahta iskeleden hareket ederler. Koyun hemen çıkışında Dil Balıklarının yatağı bulunur.

{gallery}oteller/eda{/gallery}

Daha ileride, koyun tabanındaki Gölköy, yemyeşil bir vadi üzerine kuruludur. Önünde upuzun uzanan kumsal ile küçük pansiyon ve restoranlar vardır. Gölköy'de keyfi çıkartılacak pek çok şeyin arasında belki de ilk akla gelen modern yaşamın patırtısından çok uzaklardaki bu köyde sessiz sedasız çalışmalarını sürdüren balıkçı halkın, çiftçilerin ve günlük işlerini yürüten tüccarların koşuşturmalarını seyretmektir.

0 252 377 50 30
0 252 377 58 06
0 538 922 59 96
Eda Motel Türkbükü Menemene Cad. Atatürk Cad. No: 61/1 Türkbükü Bodrum

Eda Motel Türkbükü
http://www.edamotel.com/