bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

CASA MIA BUTİK OTEL

Casa Mia Butik OtelBodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan’da denizle adeta kucaklaşan bir konuma sahip 2003

yılında ikinci eviniz olma anlayışı ile kurulan eski adıyla Anka, yeni adıyla Casamia Boutique Hotel; özel plajı, iskelesi ve yemyeşil bahçeleri ile hem ufak bir tatil kaçamağı düşünenlere, hem de uzun ve huzurlu bir tatil hayal edenlere dört mevsim boyunca farklı keyifler sunuyor.Özellikle sörf, yelken sporları ve dalmak için uygun olan belde de huzurlu bir tatil sizi bekliyor.

Odalarında; Digitürk bağlantılı Led Tv,  minibar,  kasa, direkt telefon, saç kurutma makinesi, split klima bulunmaktadır.

{gallery}oteller/casamia{/gallery}

Casamia konuklarına, 60 kişilik İskele Restaurant’ında Evim Balık adı altında Ege ve  Akdeniz mutfağından lezzetli yemekler sunar.  Yemyeşil bahçesinde ve kullanım teraslarında muhteşem bir manzara sunuyor. Tekne turu seven misafirler için, Gündoğan koyu ve çevre adalara bir çok günlük tekne gezileri bulmak mümkündür.

Tarihe ve doğaya meraklı olanlar için ise Kaya Mezarları, Tavşan Adasında Roma dönemine ait kilise, Peynir Çiçeği mağarası, 52 Merdiven Klisesi ve Eski Yel Değirmenleri görülmeye değer yerler…ve unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

Adres: Aşağı Mh. Yalı Mevkıi Sahil şeridi No:63 Gündoğan/BODRUM
Tel: +90 252 387 93 00 (pbx)
Fax: +90 252 387 93 20