bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

BODRUM TÜRKBÜKÜ OTEL

TÜRKBÜKÜ OTEL RESTAURANTTürkbükü’ nün en köklü Otellerinden biri olan Türkbükü Otel tam bir aile işletmesi. 21 Oda 50 Yatak Kapasitesi tüm odalarımızda TV ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Odaların hepsinde; TV, klima, WC/duş, daimi sıcak su, Açık ve kapalı Restoran. Kablosuz internet

Yaşanmışlığı ve aile sıcaklığını otelin her şeyinde hissettiğiniz bu güzel yer aynı zamanda ailenin babası olan Sabri Bey’in adıyla da ( SABRİ’NİN YERİ ) hala bilinmekte ve aranmakta.

{gallery}oteller/turkbuku-otel{/gallery}

Denize mesafesi sıfır metre olan bu şirin mi şirin motel Divan Palmira’nın (50) Metre yanında olmasına rağmen çok makul fiyatlarla yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermektedir.

Odalarda Bodrum’un sıcaklığını hissetmemeniz için klimalar mevcut aynı zamanda 24 saat sıcak su tabii ki var.
Bin bir çeşitten oluşan açık büfe kahvaltınızla güne başlayabilir ve Restaurant’dan çıkıp hemen denize ve güneşe kavuşabilirsiniz.
Öğle yemekleri de hiç sorun olmaz çünkü motelin hem fast food büfesinden, hem de Restaurant’dan dilediğiniz yemekleri seçebilirsiniz.

Gelelim o romantik gün batımına; akşam iskelelerde kurulan bembeyaz örtülerle bezenmiş mum ışıklı masalarda yerli veya yabancı içkinizi yudumlayarak kızıl gökyüzünün denizle birleşmesini, yeşil ormanlar şahitliğinde izleyebilirsiniz.
Siz bunları yaparken gene otelimizin Restaurant’ı , size balık veya et ve mezelerde her türlü seçeneği sanacaktır.

0 252 377 52 00 - 377 51 99
0 252 377 50 11
0 532 262 12 98
Yeri Atatürk Cad. Yalı Mevkii No. 99 Göltürkbükü BODRUM