bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

BODRUM KUPASI

BODRUM KUPASIBodrum Kupası Charter yatlarının kaptan ve sahipleri genelde yaz sezonu boyunca teknelerini kendi zevkleri için pek kullanamazlar.

BODRUM RACE WEEK

BODRUM RACE WEEKBodrum Açık Deniz Yelken Kulübü(BAYK), Türkiye’nin ilk Duo Trofesine Bodrum’da Allianz Sigorta ile devam ediyor.

BODRUM TEKNE BAKIM & MALZEME

BODRUM TEKNE BAKIM & MALZEMEBodrum Tekne Bakım, Malzeme ; Bodrum'da Tekne Bakım ve Tekne Malzeme Satışı yapan firmaların telefon numaraları.

GULETLER

GULETLERGuletler Tekne seçerken dikkat edilecek husular Geleneksel Türk guletleri, Mavi Yolculuğun en karakteristik parçalarından.

MAVİ YOL

MAVİ YOL MAVİ TUR MAVİ YOLCULUKMavi Yol, Mavi Tur, Mavi Yolculuk Adına Mavi Yol, Mavi Tur, Mavi Yolculuk denilen ve sizi Ege ve Akdeniz'in sonsuz güzellilerine, antik

MAVİ YOLCULUK

MAVİ YOLCULUKMavi Yolculuk Hangi Mevsim? Temmuz sonu ve eylül başını kapsayan dönem Ege ve Akdeniz’in en sıcak ayları.

BODRUM YAT ACENTALARI

Bodrum Yat Acentaları ve Mavi Yolculuk, Bodrum Guletleri ile tatil imkanı veren tekne kiralama şirketleriBodrum Yat Acentaları ve Mavi Yolculuk, Bodrum Guletleri ile tatil imkanı veren tekne kiralama şirketleri

MAVİ YOLCULUK BODRUM

MAVİ YOLCULUK BODRUMMavi Yolculuk Bodrum ; Geleneksel gulet yatlarıyla yapılan Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuk’dan yana kullanıyor.

DENİZ YEMEKLERİ

DENİZ MUTFAK DENİZ YEMEKLERİDeniz Mutfak Deniz Yemekleri ; Balık Köftesi, Biberiyeli Balık , Istakoz Haşlaması , Kefal Balığı Buğulaması , Midye Çorbası , Şaraplı

MAVİ YOLCULUK HAKKINDA

MAVİ YOLCULUK HAKKINDABodrum Mavi Yolculuk Turları Bodrum yapımı 6-8 kabinli , 12-16 kişilik gruplarla Gulet yatlarla yapılan bodrumdan , gocek ,Marmaris Fethiye ve Antalya ya kadar muhteşem ,keyifli her gun ,

MAVİ YOLCULUK TARİHÇE

MAVİ YOLCULUK TARİHÇEBodrum Mavi Yolculuğun Tarihçesi Geleneksel gulet yatlarıyla yapılan Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi.