bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

VITTORIA DREAM CLUB

VITTORIA DREAM CLUBVittoria Dream Club, Bodrum Dream Club, Vittoria Restoran'ın içinde bulunuyor ve gece yarısına doğru kulübe dönüşüyor.

Akdeniz ve İtalyan Mutfağından Lezzetler;
20:30’dan itibaren İtalyan ve Akdeniz mutfağının birbirinden özel lezzetlerini sunan Vittoria Dream Club, 150 kişilik Restaurant kapasitesi ile keyifli akşam yemeklerinin akla gelen ilk adresi olacak.

{gallery}gece/vittoria{/gallery}

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence;
Eğlence denince ilk akla gelen Bodrum’da artık Vittoria Dream Club partileri konuşulacak. 600 kişilik club kapasitesi, ile Vittoria Dream Club’ta eğlence DJ Eser ve DJ Cevdet’in canlı performansları ile sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek.

Vittoria Dream Club Bodrum'un yıllardır eksik kalmış gece hayatındaki kalite yüzünü oluşturmak ve deneyimlerimizi siz değerli misafirlerimiz ile paylaşabilmemiz için 2008 senesinde faaliyete geçmiştir.

Hedefimiz, hizmet kalitemiz ve konforumuzu sizler için sonsuz kılabilmek ve siz değerli misafirlerimizin beğenileri, eleştirileri ve bizlerle paylaştıkları güzel geceleri daim kılabilmektir.

Hayallerinize inanın
Her attığımız adımda sizlerle daha iyi, sorunsuz ve güvenilir bir hizmet oluşturabilmeyi hedeflemekteyiz.

Eşsiz ve lüks bir gece deneyimi için sizde sürgünlerin, aşk şarkılarının ve denizin mavisinin konu alındığı güzelim Bodrum'da Vittoria Dream Club'daki yerinizi alın.

Bizlerle geçirdiğiniz deneyimlerinizi tatilinizden önce anacaksınız...

Başarılı kadrosu, kaliteli eğlence anlayışı ile Vittoria Dream Club Haziran’ın son haftası “Grand Opening” gecesine herkesi bekliyor.

Adres: Cevat Sakir Caddesi
Ticaret Merkezi No:1 Bodrum
Tel: 0252 316 57 61