bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

ORA BAR

ORA BAROra Bar Pek çoğumuzun hayatında yeri olan bir mekândır Ora Bar. Bugün Bodrum'un en tanınan, en sevilen eğlence mekânı sahiplerinin çoğu Ora Bar'ın tezgâhından geçmiştir.

Bu yıl Ora Bar on sekizinci yaşını kutluyor ve şimdi yine emin ellerde. Yeni sahipleri Ümit Tan ve Ömer Cağaloğlu günün trendlerine uygun, yeni bir anlayışla Ora Bar’ı Ora Bar yapan değerleri koruyarak geleneği sürdürüyorlar. Ümit Tan Turgutreisli bir işadamı, Ömer Cağaloğlu ise Ora Bar'lı bir DJ ve işte karşımızda Ora Bar: yine yeni yeniden!

{gallery}gece/ora{/gallery}

Başka bir tadı var Ora Bar’da eğlenmenin Belki biz yıllardır süren alışkanlığımızdan dolayı böyle hissediyoruz, belki de barlar caddesinin en bilinen ve en çok gidilen tarafı Ora Bar taraflarına düşen kısım olduğu için, Ora Bar’ın kapısının önünde durup içerden gelen müziği dinlemek dahi güzel geliyor bize. Böyle bildik bir atmosferi var Ora’nın.

İlk kez gidenin bile kendini yabancı hissetmeyeceği, sıcak bir ortam. Günün trendy müzikleri ve çok iyi bir ses düzeniyle Bodrum gece hayatının tam ortasında olduğunuzu biliyorsunuz, Ora’dasınız işte!