bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

CLUB CATAMARAN

Marine Club Catamaran ; Bodrum'un heyecan verici eğlence gemisiMarine Club Catamaran ; Bodrum'un heyecan verici eğlence gemisi. Catamaran Foto Galeri.

Akdeniz'in mavi sularında Bodrum Kalesi'nin yanıbaşında demirlemiş bir katamaran. Eskiden M&M olarak bilinen barın olduğu yerde gündüz ve gece eğlenmek isteyenlere kapılarını açıyor. Her gece saat 01:00'de denize açılıyor, sabaha karşı 04:00 ve 05:00 arası geri dönüyor.

Dünyanın ilk yüzer diskosu olarak ün yapan ve Bodrum'dan her gece denize açılmaya başlayan Club Catamaran, eğlencesi ve çılgın şovlarıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor.
 
Mehmet-Dilek Birgen çiftinin sahibi olduğu Club Catamaran'da her gece düzenlenen partiler, müşterilere denizin ortasında Bodrum manzarası eşliğinde unutulmaz saatler yaşatıyor.
Entertainment beyond imagination Marine Club Catamaran, the most exciting spot in Bodrum Beautifully located right next to the ancient Bodrum's Castle over looking to the turquoise waters of the mediterranean.
Enjoy the chill out with exluise Marine Club Parties. Dance on the glass floor while cruising on the Mediterranean.
Marine Club Catamaran guarantees you the most exciting and magical evening of your stay in Bodrum with famous DJs , exotic dancers and show groups. U've 5 bars to choice from.
Every night the club cruises out at 1 am and returns back at 4 or 5 am. We have a commuter going back and forth to the club whole night.
Beach Club style daily boat trips, cruising arround the exclusive bays with natural beauties.
We organise wedding ceremonies, and graduation parties.
Açılış saatleri: Kapı acılışı saat 22.00'de. Saat 1.30'a kadar Club Catamaran iskelesinde hizmet vermektedir.
Saat 1.30 ihtıbariyle gercek eylence Club Catamaranla birlıkte denize açılıyor. Sınırsız eylence saat 5'de iskeleye tekrar yanaşiyor.
Bu eylence esnasinda istediğiniz vakit teknelerle geri dönme ihtimaliniz var.
Denizin üzerinde dans ettiğinizi şeffaf ve ışıklandırılmış güvertede heyecanla hissediyorsunuz. Dans eden balıkları bile görebilirsiniz belki, dikkatli bakarsanız!..
Ünlü DJ'ler, egzotik dansçılar ve şov gruplarıyla çok keyifli, eğlenceli saatler sizi bekliyor..
 

BODRUM MARINA CLUB CATMARAN


Marine Club Catamaran
Telefon +90 252 313 36 00
Fax +90 252 313 14 49