bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

CATAMARAN

CATAMARANCatamaran 1500 kişi kapasiteli,yüzen bir klüp olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Büyüklük ve concept olarak dünyada bir benzeri daha yoktur.

Catamaran teknesi + özel iskelesi, sahili ve sahildeki klüp binaları ile birlikte toplam 2500 konuk kapasitesine sahiptir.

En gelişmiş ses ve müzik sistemlerine sahip olmanın yanı sıra toplam 4 adet (Ahtapot Bar, Sandal Bar, İstiridye Bar ve VIP Bar)tekne üzerinde,bir adedi de sahilde olmak üzere toplam 5 adet tam teşekküllü bara sahiptir.

Deniz üzerinde,camdan yapılmış olan geniş dans pisti dans ederken denizi ve balıkları izleyebilmek imkanı sağlamaktadır.

Catamaran'da konuklarına sadece eşsiz bir ortamda müzik ve dans etme olanağı değil, her gece, kendine özgü,başka hiçbir yerde olmayan canlı Showlar da sunmaktadır.

Catamaran'ın gemi tayfası,servis,güvenlik,teknik ekipleri ve sanatçılar ile idari kadrodan oluşan personel sayısı sezonda 100 kişiyi geçmektedir.

Catamaran her gün sadece merak giderme, görme amaçlı olarak (Müze gibi) yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Bodrum'a gelen TV,sinema,tiyatro,magazin,müzik ve sosyete dünyasındaki ünlülerin de uğrak yeridir

GECE PARTİLERİ

CATAMARAN'a giriş ücretli olup giriş ücretine 1 yerli içki dahildir.

Catamaran her gece 22.00 den itibaren konuklarını kabul etmeye başlar ve gece yarısından sonra denize açılarak sabaha kadar deniz üzerinde parti devam eder.

{gallery}gece/catamaran{/gallery}

Ayrıca erken dönmek isteyen veya Catamaran'a katılmakta geç kalan konuklar için Catamaran'la kara arasında sabaha kadar devamlı servis yapan ücretsiz tekne servislerinden yararlanabilirler.

GÜNDÜZ PARTİLERİ

Misafirlerin Catamaran'a girişleri itibari ile Catamaran demir alarak ve tüm koyları dolaşır.(Rota: Bodrum, Kargı, Bağla, Camel Beach, Ortakent, Bitez, Aquarium, Gümbet) Saat 14:00 itibari ile açık büfe öğle yemeği verilir.

Birçok firmanın resepsiyon veya kokteylleri, prestij toplantıları CATAMARAN da yapılmaktadır.

Düğün, nişan, kutlama gibi her türlü,organizasyon, özel davet ve toplantılar da CATAMARAN da düzenlenebilir.

Telefon +90 252 313 36 00
Fax +90 252 313 14 49
Email Adres
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.