bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

BODRUM FOTOĞRAFLARI

BODRUM FOTOĞRAFLARIBodrum Fotoğraları : Bodrum: güzel ve turistik, yemyeşil manzaralı, sahilleriyle meşhur bodrum kentimiz. Türkiye'nin gözde şehri ve

turistlerin gözde beldesi bodrum. Turistler, oteller, sahiller.

BODRUM'UN GÜZEL RESİMLERİ FOTOLARI TURİSTİK BELDEMİZ

Bodrum: güzel ve turistik, yemyeşil manzaralı, sahilleriyle meşhur bodrum kentimiz. Türkiye'nin gözde şehri ve turistlerin gözde beldesi bodrum. Turistler, oteller, sahiller.Bodrum: güzel ve turistik, yemyeşil manzaralı, sahilleriyle meşhur bodrum kentimiz. Türkiye'nin gözde şehri ve turistlerin gözde beldesi bodrum. Turistler, oteller, sahiller.

{gallery}yarimada/bodrum{/gallery}

Türkiye'de turizm deyince akla gelen bir kaç yerin arasında ilk sırayı alan yerlerin başında geliyor Bodrum. Bodrum öylesine ünlendi ki dünya çapında... Türkiye'de turizm deyince özellikle İngiltere ve Almanya gibi ülkelerde, Bodrum tek akla gelen yer oluyor.

Bodrum'un sihirli çekim gücü her yerden fazla. Hem de öylesine fazla ki, bir yanda Çökertme Türküsü, bir yanda Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı, bir yanda da süngerciler vardı bir zamanlar...

Artık hemen hepsi unutuldu gitti. Artık Bodrum deyince akla gelen şeyler, alkol, eğlence, dans ve cinsellik. Bodrum sınırlarından içeri girer girmez, insanların gözleri bir başka parlamaya, kanları daha hızlı akmaya başlıyor. İnsanlar, gündüzleri kızgın güneşin altında yanıp yarı uyuklayarak başladıkları güne, gece sabaha kadar barlarda, eğlence yerlerinde devam ediyorlar. Güneşin ilk ışıklarıyla birlikte Bodrum'un tatilcileri denize girmek için yola çıkarken, gece eğlenenler de, uyumak için otellerine gidiyor.