bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

MANDALİN BODRUM

MANDALİN BODRUMBir zamanlar “Mancorna”ların emeklerini depoladıkları bu yerde, denizin tam da kıyısında artık, dünya müziğinin melodileri yankılanacak. Eskinin dokusu bozulmadan, yeninin tadı, burada yaşanacak.

 

1920’lerde inşa edilen ve sünger deposu olarak değerlendirilen yapı, bir yıl süren restorasyon çalışmaları sonucunda, Bodrum’un geleneksel mimarisine uygun olarak yenilendi.

Toplamda iki kat, çift balkon, localar ve terasa sahip olan, yüz yıla yaklaşan tarihiyle bu yer, sedir ağacının kalitesiyle bezendi. Bar deski, doğramalar ve sahne gibi bölümler, sedir ağacından imal edilirken, dekorasyonu özel tasarım ürünlerle tamamlandı.

Konuklarına en görkemli Kale manzarasında geceler yaşatmak için özenle düzenlenen mekânda, özel votka ve viskiler, özgün tasarıma sahip, soğutmalı raflarda tadılmayı bekliyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü gruplarını ağırlayabilecek bir sahneye sahip olan bu otantik mekânda, “Blues”, “Funk”, “Jazz” ve “Latin” tarzı canlı performanslar ve kaliteli sahne akustiğinin yansıttığı notalar, özel eğitimli bar personeli tarafından, trend olan en son kokteyl reçeteleriyle hazırlanan içkilere eşlik edecek.

Bodrum gece hayatının tarihini yaşatan “Barlar Sokağı”nda yer alan bu canlı müzik kulübüne, karadan, cıvıl cıvıl sokağı adımlayarak ulaşabilir ya da bir mavi yolculuk sonrasında, tatlı yorgunluğunuzu atmak isterseniz, alargada demirleyip “shuttle” servisiyle müziğin karasına ayak basabilirsiniz. Hatta yürümek istemezseniz, koyun herhangi bir yerinden “shuttle” servisini kullanabilirsiniz.

{gallery}gece/mandalin{/gallery}

Tüm bu özellik ve ayrıcalıklarla dolu olan Bodrum’un yeni kulübü, kendine has kokusu ve aromasıyla Yarımada’nın geçmişinde yer edinen “Mandalin”in ismini, logosunda rengi ve cismini, müziğinde kokusu ile aromasını aldı.

Geriye dünya müziğiyle, Bodrum’un güzelliğini yaşamak ve keyfini çıkarmak kaldı!

Mandalin Bodrum, Bodrum Mandalin, Bodrum, Mandalin, Club, Night Club, Bodrum Eğlence, Mekan, Jazz

Adres: Çarşı Mh. Dr. Alimbey Cd. 1025 Sk.
Telefon: +90 (549) 226 48 48