bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

FORA BAR

FORA BARForo Bar Bodrum'un kalbinde, barlar sokağında bulunan Fora Bar Bodrum'un en hareketli ve eğlenceli barıdır.

FORA BAR

Fora bar Bodrum'un etkileyici, kale, Kara Ada ve Bodrum Koyu manzarasına hakimdir.

Saat 10:30 da başlayan Fora hizmetleri, gün içinde sizlerin bu etkileyici manzara ile birlikte dinlenmeniz ve öğle yemeğinizde hoşça vakit geçirmeniz için hazırlanmıştır.

Gün batımı ile saat 18:00 den sonra Fora müziği ve dev ekranındaki video gösterimleri ile hareketlenmeye başlar.

Ve gece olduğunda Fora, Bodrum'un en canlı disco barına dönüşür.

En yeni hit parçalardan oluşan müzik koleksiyonu ve konusunun en başarılı Dj'leri ile Fora bar gecenin en sıcak ve ateşli barına dönüşür.

Ama merak etmeyin o kadar bunaltıcı değil çünkü, Fora bar sizler için en iyi şekilde klimatize edilmiştir.

Eğer Bodrum'un gerçek çılgın eğlencelerini arıyorsanız haydi bize katılın.

{gallery}gece/fora{/gallery}

Ayrıca eğlenirken , ve içkilerinizi yudumlarken dev ekranımızdan, derbi maçların, video klipleribn ve formula yarışlarının seyir keyfini yaşayın.

Tüm bunlara eklememiz gereken önemli farklılığımız ise, Bodrum narları içindeki en hızlı servis hizmetimizdir.

Açılış: 10:30am - Kapanış: 5am

Fora Bar Eğer Bodrum'un gerçek çılgın eğlencelerini arıyorsanız haydi bize katılın.
Bodrum'un kalbinde, Barlar Sokağı'nda bulunan Fora Bar Bodrum'un en hareketli ve eğlenceli barıdır. Barımız Bodrum'un etkileyici Kale, Kara Ada ve Bodrum Koyu manzarasına hakimdir. Saat 10:30 da başlayan Fora Bar hizmetleri, gün içinde sizlerin bu etkileyici manzara ile birlikte dinlenmeniz ve öğle yemeğinizde hoşça vakit geçirmeniz için hazırlanmıştır. Gün batımı ile saat 18:00 den sonra Fora Bar müziği ve dev ekranındaki video gösterimleri ile hareketlenmeye başlar.

Ve gece olduğunda Fora Bar, Bodrum'un en canlı disco barına dönüşür. En yeni hit parçalardan oluşan müzik koleksiyonu ve konusunun en başarılı Dj'leri ile Fora Bar gecenin en sıcak ve ateşli barına dönüşür. Ama merak etmeyin o kadar bunaltıcı değil çünkü, Fora Bar sizler için en iyi şekilde klimatize edilmiştir.

Ayrıca eğlenirken ve içkilerinizi yudumlarken dev ekranımızdan, derbi maçların, video kliplerin ve formula yarışlarının seyir keyfini yaşayın.

Tüm bunlara eklememiz gereken önemli farklılığımız ise, Bodrum barları içindeki en hızlı servis hizmetimizdir.

Açılış: 10:30am - Kapanış: 5am

Fora Bar Gündüz Servisleri Saat 10:30 dan itibaren servise başlayan Fora Bar & Restaurant, denizin kıyısında, tüm Bodrum koy ve Kale manzarası ile birlikte sizlere hizmet vermeyi bir ayrıcalık sayar. Bodrum sıcağından bunaldığınızda Fora Bar size deniz kenarında, soğuk bir şeyler içip dinlenmek için eşsiz bir misafirperverlik yapar.

Yada öğlen yemeğinizi zengin Fora Bar menüsünden seçip, Kale manzarasının keyfini çıkartmak size kalır.

Fora Bar Party Zamanı Bodrum en güzel manzaralı, en hızlı servisininin olduğu, ve en yeni hit dans müziklerinin olduğu barda party zamanı. Tarihi taş binanın etkileyici atmosferinde, bir Bodrum gecesinin büyülü saatlerini Fora bar farklılığı ile yaşayın. Gecenin ritmi ve çoşkunuz, foro barda, denizin kıyısında dans ederek artsın. Yorulduğunuzda ise ada eşşsiz Bodrum koyunun gece manzarasını seyre dalıp, içkinizi yudumlayarak serinleyin.

Fora Bar İletişim Bilgisi

Adres : Çarşı Mah. Hilmi Uran Meydanı, No:10, Bodrum
Tel.: 0 252 316 22 44 - 0 252 316 86 52