bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

MARKS & SPENCER BODRUM

MARKS & SPENCER BODRUMMarks & Spencer BodrumMarks & Spencer Bodrum Oasis'de Tel: 0 252 3171656 Marks & Spencer ürün ve hizmet standartları ile Türkiye’de her beden ve ölçüde, kaliteli, şık ve rahat giyinebilme imkanı sunmaktır.

Çocuk, erkek ve kadın giysilerinin hepsini birarada bulabileceğiniz, aynı zamanda iç çamaşırı, çorap, takı, kozmetik kategorilerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahip mağazada zevkinize uygun bir şey bulmamanız neredeyse imkânsız !

Marks & Spencer

1882 yılında İngiltere'de ilk temelleri atılan Marks&Spencer; 33'ü aşkın ülkede 600’e yakın mağazasıyla perakendecilik sektöründe ürün ve hizmet kalitesiyle bir dünya markası olmuştur. Marks & Spencer, giyim, gıda ve ev eşyaları alanlarında faaliyet gösteren mağazalar zincirine sahip bir kuruluştur.
Türkiye'de Fiba Holding'e bağlı olarak faaliyet göstermekte ve 12 ilde 34 mağazasıyla bayan giyim, erkek giyim, iç giyim, çocuk giyim, ev aksesuvarları ve kişisel bakım ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

MAĞAZALARIMIZ:

İstanbul: Bağdat, Capitol, Nautilus, Kartal M1, Metrocity, Profilo, Akmerkez, Nişantaşı, Carousel, Fly Inn, Olivium, G-Mall, İstinyepark, Capacity
Ankara: Armada, Tunalı ,Bilkent, Ankamall, Panora
İzmir: Çiğli - Kipa, Carrefour, Agora
Bursa: Zafer Plaza, Asmerkez, Korupark
Bodrum: Neyzen Tevfik Caddesi, Oasis
Antalya: G-mall
Konya: Kulesite
Adana: M1
Kayseri: İpeksaray
Gaziantep: M1
Mersin: Forum
Eskişehir: Espark
Vizyonumuz; Müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet veren, bilinirliği yüksek, karlı büyüyen, güvenilir bir şirket olmaktır.

Misyonumuz; Marks & Spencer ürün ve hizmet standartları ile Türkiye’de her beden ve ölçüde, kaliteli, şık ve rahat giyinebilme imkanı sunmaktır.

Stratejilerimiz; Sürdürülebilir büyüme için ciromuzu artırmak, müşteri memnuniyeti ve marka bilinirliğini artırmak, kurum kaynaklarımızı doğru yönetmek, kurum değerlerimize sahip çıkan, yetkin ve başarılı insanlarla çalışmak, sosyal bilinci yüksek, toplum ihtiyaçlarına duyarlı bir kurum olmaktır.

Değerlerimiz; Şirketimiz tüm Marks & Spencer çalışanlarının aşağıdaki değerlere sahip olmasını bekler.

Dürüst ol
Çalışanların Şirkete, Şirketin çalışanlara ve müşterilere dürüst olması.

Müşteriyi düşün
Çalışanların, yaptığı işin sonucunu kullananları düşünmesi.

Başarıda payın olsun
İyi sonuçlar için, her çalışanda başarma azminin yüksek olması.

Tek takım ol
Kişisel, bölümlerarası, kademelerarası dayanışmayla çalışma.